New Zealand Representatives

New Zealand Representatives

Name

Sport

Dominic Overend '15

New Zealand Youth Olympics Team for Athletics

Minjae Kim '15

New Zealand Under 15 Baseball team

Oliver Collier '17
Alex Hill '14
Matthew Sinclair '16

New Zealand Under 18 Baseball team

Jacob Brothers '14

New Zealand Under 19 Baseball team

Nelson Zhang '15

New Zealand Under 15 Badminton team

Edward Lau '14
Rodger Yang '14

New Zealand Under 17 Badminton team

Anzac Rissetto '14

New Zealand Under 17 Basketball team

Daniel Gong '17

New Zealand Chess team

Lachie Dickson '15
Jordan Ryan-Kidd '15

New Zealand Under 17 Cycling team

Joshua Driscoll '14
Noah Hays '19
Sean McKeown '14
Jack Lewis '17
Luca Mercer '14
Hugo Swinson '17
Jacob Woodward '19

New Zealand Under 20 Disc Ultimate team

Ben Deeley '14

New Zealand Premier Football team

Boyd Curry '14

New Zealand Under 20 Football Team

Logan Bow '17
Riley Cantlon '15
Luke Fairbairn '16

New Zealand Men's Artistic Gymnastics Team

Finley Cranch '16

New Zealand Horse Riding Team

Corban Glew '18

New Zealand Jiu Jitsu team

Daniel Tham '16
Matthew Zhou '16

New Zealand Karate team

Pranav Balamurali '16

New Zealand Shotokan Karate team

Thomas Currie '14
Jamison Tuigamala-Tutini '14

New Zealand Under 18 Lacrosse team

Patrick Hayes '15

New Zealand Secondary Schools Senior Boys Orienteering Team

Michael McCormack '15

New Zealand Orienteering team

Saula Mau '14

New Zealand Secondary Schools Rugby team

Corey Evans '14
Josh Fusitu'a '14

New Zealand Under 20 Rugby team

Jonty Du Toit '14

New Zealand Junior Rowing team

Cody Johnson '17
Ben Shortt '17
Oliver Welch '17

New Zealand Junior Under 19 Eight Rowing team

Ben Barclay '15

New Zealand Freestyle Skiing Team

Bryn Davies '14

New Zealand Youth Skiing Team

Aymon Iese '18

New Zealand Softball team

Apa Fatialofa '18
Mason Smales '17
Ben Tomlinson '16

New Zealand Squash team

Leo Fatialofa '16
Elijah Thomas '16

New Zealand Junior Men's Squash team

Adrian Lagman '15

New Zealand Under 15 Tennis team

Carlos Maddigan '16
Josh Penney '17
Kelton Williamson-Yates '19

New Zealand Under 16 Boys Touch Team

Robert Mischewski '16

New Zealand Under 18 Boys Touch Team

Alex Cassidy '15

New Zealand Under 18 Mixed Touch Rugby team

Kahn Munokoa '15

New Zealand Under 18 Mixed Touch Rugby team (also named as captain)

Max Barr '15

New Zealand Secondary Schools Water Polo team

Benet Kumeroa '14

New Zealand Youth Weightlifting team

Patrick Morgan '14
Sam Morgan '14

New Zealand 29er Yachting team

Montgomery Alderson '17
George Angus '14

New Zealand Yachting team

Luke Cashmore '15

New Zealand Youth Laser Yachting team